Umc umc ^^ Hyhy! Forum ogólnotematyczne, joł ;) Zapraszamy!

WITAJ NA WWW.FORUMOWISKO.PUN.PL! BAW SIĘ DOBRZE! (;


#1 2007-07-07 14:43:14

Daria

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 0
Punktów :   

Jak mam się ubrać ?:P

Siema...mam malutki problem...otóż 6 października idę na wesele...i kiedyś weszłam do sklepu z sukienkami...wszystkie były piękne, ale mi akurat spodobały się dwie:
Pierwsza była biała z gorsetem bez ramiączek z chustą i miała bardzo dużo \"naklejanych\" z brokatu kwiatuszków...była cudna...
Druga zaś była ekri, ale była cała, bez ramiączek z dwiema różami po prawej stronie pod biustem...wyglądało to ślicznie...od spodu na dole wychodziła taka...różowa chalka jakby..ale była z tego materiału co cała sukienka i nie była cała różowa...prześwitywał kolor ekri i było kilka kwaitków...z tego samego materiału co spód był też kawałek na samej górze...

Nie wiem jakie dodatki miałabym ubrać do jednej i drugiej sukienki(w zależności którą bym wybrała)


Aha na wesele idę do córki mojej chrzesnej...

Czekam na pomoc..dziękuję

Offline

#2 2007-08-09 22:37:41

Ilona.

Mod

5919955
Skąd: ja to wiem? Przyśniło mi się!
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 597
Punktów :   
WWW

Re: Jak mam się ubrać ?:P

Ja bym wzięła tą druga (chociaz nie wiem jaki to ekri). No bo kiedyś słyszałam, ze nie powinno się na śluby ubierać na biało, bo się robi rywalizację (czy jak to sie nazywa) pannie młodej. Tak, że lepiej różową. No ale! Biały- oznaka niewinności.. i takie tam pierdoły.

No a dodatki. no to chyba.. buty, nie-e? no xP pomogłam? cieszę się

No a na poważnie, to jaka biała torebkę ozdobną najlepiej, żeby pasowała do sukienki. No ale też nie za bardzo ozdobną, żeby nie wyglądało to kiczowato. No a nawiasem ja OSOBIśCIE byłabym przeciw torebce, bo nienawidzę, czego co musze ciągle za sobą wlec. No ale jak wolisz ty.

No i do tej bez ramięczek, no to będziesz miała golą szyję i dekold, to najlepiej jakąś kolię, ale taką wiesz (patrz: torebka). Nie musi być koniecznie droga. Byleby pasowała do reszty. I nie musi byc tak strasznie piękna. No bo wystarczy że sukienka będzie taka i to się razem powiąrze/zredukuje xD tak, że powinno ślicznie wyglądać.

ewentualnie mogą to być jakieś korale, bo są modne ostatnio, ale byś musiała jakieś naprawdę dobrać idealnie, bo z koralami to też nic nie wiadomo. Najlepiej jakieś któtkie, złożone z kilku sznureczków korali, ułożonych blisko siebie (chyba wiadomo o co biega).

Bransoletki są nie za bardzo wskazane, ewentualnie coś delikatnego, srabrego. Lub do tych korali coś. Ale to już jak wolisz.

No i kolczyki, To chyba według gustu sobie dobierzesz.

No i te dodatki to staraj się nie brać całkiem w kolorze sukienki, tylko cos innego, żeby zaakcentować, ale też uważaj, żeby za bardzo nie rzucało się w oczy. No bo wiadomo, to nie torebka, czy buty mają przyciągać wzrok, tylko sukienka.


Tylko podejrzewam, że za późno to napisałam i pewnie już dawno masz przygotowane w czym pujdziesz xP Jednak napisałam, bo "co mi szkodzi" xP


jak się pisze dolczei gabana? :(

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk oddam za darmo gta online